Żłobek Irysowa

Żłobek "MALINOWE SKRZATY" - ul. Irysowa 7/1

1. Żłobek funkcjonuje 12 miesięcy w roku tj. od 1 stycznia do 31 grudnia.

2. Placówka pracuje w godzinach od 7:00 do 17:30 w dni robocze od poniedziałku do piątku.
3. W zależności od potrzeb rodziców, czas pracy żłobka może być wydłużony za dodatkową odpłatnością.

4. Placówka jest nieczynna w dni ustawowo wolne od pracy.
5. Dyrektor placówki może ustalić inne dni wolne, terminy przerw w pracy żłobka podawane będą do wiadomości rodziców. Ewentualne przerwy nie zwalniają rodziców od opłaty czesnego za cały miesiąc.
6. Nabór do żłobka odbywa się przez cały rok.
7. Warunkiem zapisania dziecka do placówki jest wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie wpisowego zgodnie z obowiązującym cennikiem.

8. W przypadku, gdy liczba kandydatów do żłobka przekracza liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

9. Czesne płatne jest przez 12 miesięcy w roku, bez zwrotu kosztów za czas choroby bądź urlopowania dziecka.

10. Czesne oraz opłata za wyżywienie pobierane są z góry, do 5 lub 10 dnia każdego miesiąca.

11. Opłata za pobyt dziecka w placówce, składa się z trzech części:
• wpisowego, które jest opłatą jednorazową bezzwrotną, płatną przy zgłoszeniu dziecka do żłobka ,
• opłaty stałej – czesnego, w ramach której placówka zapewnia  zajęcia dla dzieci:  zabawa z językiem angielskim, zajęcia sportowe, dogoterapia, itp
(koszt ustala Dyrektor na dany rok),

• opłaty za wyżywienie –  na zasadzie cateringu (wysokość stawki żywieniowej ustala Dyrektor na dany rok), zasady odpłatności:
a) stawka żywieniowa wyliczana jest przez pomnożenie kosztu  x ilość dni roboczych w danym miesiącu,
b) zwrot stawki żywieniowej za każdy dzień nieobecności dziecka może nastąpić po powiadomieniu placówki w przeddzień nieobecności do godziny 17:30,

Placówka przeznaczona  jest dla dzieci w wieku od 5m-cy do 3 lat a w szczególnie uzasadnionych przypadkach do 4 lat (Dz.U. 2013 poz. 1457 Art.7 pkt.2)

CENNIK - w menu bocznym

Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko do naszego żłobka wystarczy pobrać, wypełnić i odesłać do nas formularz zgłoszeniowy do żłobka. Resztą zajmiemy się już my – skontaktujemy się z Tobą i dopełnimy wszelkie formalności.W celu dokonania zapisu dziecka prosimy o  przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: malinowe.skrzaty@onet.pl

Odnośnie wolnych miejsc - prosimy o kontakt telefoniczny: 502 471 130

ZAPRASZAMY!